Cablu fibra optica duplex LC – LC OM5 verde 5m, Roline 21.15.9274

Cablurile optice OM5 cu atenuare foarte scazuta ofera o calitate excelentă la largimi de banda foarte mari de pana la 100 Gbit/s
Cablu duplex cu fibra tip Multimode 50/125μm OM5
Cablurile sunt asamblate cu conectori de inalta calitate si obtin cele mai bune valori pentru pierderea si reflexia insertiei
Atenuare 850nm ≤ 2,3dB/km, 953nm ≤ 1,7dB/km, 1300nm ≤ 0,6dB/km
Diametru exterior: 2,0 mm
UPC lustruit
Latimea de banda: 4700 MHz-km 
Culoarea carcasei: verde

SKU: 21.15.9274-5 Categorie: Etichete: ,

Descriere

Cablurile optice OM5 cu atenuare foarte scazuta ofera o calitate excelentă la largimi de banda foarte mari de pana la 100 Gbit/s
Cablu duplex cu fibra tip Multimode 50/125μm OM5
Cablurile sunt asamblate cu conectori de inalta calitate si obtin cele mai bune valori pentru pierderea si reflexia insertiei
Atenuare 850nm ≤ 2,3dB/km, 953nm ≤ 1,7dB/km, 1300nm ≤ 0,6dB/km
Diametru exterior: 2,0 mm
UPC lustruit
Latimea de banda: 4700 MHz-km 
Culoarea carcasei: verde

Cumperi Cablu fibra optica duplex LC – LC OM5 verde 5m, Roline 21.15.9274 online în siguranță maxima:

Plata

Modalități de plata: Plata online cu cardul sau la destinație ramburs in funcție de produs.

Transport:

Livrare produse: Transport în toată Romania la domiciliu sau direct pe șantier.

Garanție:

Garanție de minim 12 luni la orice produs.

Factura si alte acte necesare puse la dispoziția dvs.

Retur

Drept de retur in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

Declinare de responsabilitate

acest site nu poate garanta exactitatea completă a informațiilor afișate pe acest site și nici furnizarea în totalitate a informațiilor de către comercianți. Drept urmare, datorită naturii activităților acestui site ca fiind un promotor al unor firme terțe, în cazul unor discrepanțe între informațiile afișate pe site-ul sau anunțurile acestui site și cele afișate pe site-ul comerciantului, acesta din urmă va predomina. Prețurile afișate includ toate taxele, preț inclusiv TVA.