Modul keystone LC Duplex M-M cu protectie laser flip in interior, Delock 86833

Acest modul Keystone cu LC Duplex de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta doua fibre optice tata intre ele. Este potrivit pentru montarea, de exemplu, in panouri de patch-uri Keystone, placi frontale sau cutii de montaj de suprafata.

Protectie impotriva radiatiilor laser
Flip-ul integrat in cupla asigura protectie impotriva radiatiilor laser.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a o pastra curata.

Specificatii

• Conectori:
  1 x LC Duplex mama >  1 x LC Duplex mama
• Pentru fibra multi-mode
• Manson din ceramica
• Cu laser de protectie flip si un capac de protectie impotriva prafului
• Pentru porturi Keystone de 20 x 15 mm
• Temperatura in stare de functionare: -40 °C ~ 85 °C
• Material: plastic
• Culoare: verde / alb
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 34 x 20 x 15 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata LC Duplex liber

Pachetul contine
• Modul tip Keystone 

SKU: 86833 Categorie: Etichete: ,

Descriere

Acest modul Keystone cu LC Duplex de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta doua fibre optice tata intre ele. Este potrivit pentru montarea, de exemplu, in panouri de patch-uri Keystone, placi frontale sau cutii de montaj de suprafata.

Protectie impotriva radiatiilor laser
Flip-ul integrat in cupla asigura protectie impotriva radiatiilor laser.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a o pastra curata.

Specificatii

• Conectori:
  1 x LC Duplex mama >  1 x LC Duplex mama
• Pentru fibra multi-mode
• Manson din ceramica
• Cu laser de protectie flip si un capac de protectie impotriva prafului
• Pentru porturi Keystone de 20 x 15 mm
• Temperatura in stare de functionare: -40 °C ~ 85 °C
• Material: plastic
• Culoare: verde / alb
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 34 x 20 x 15 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata LC Duplex liber

Pachetul contine
• Modul tip Keystone 

Cumperi Modul keystone LC Duplex M-M cu protectie laser flip in interior, Delock 86833 online în siguranță maxima:

Plata

Modalități de plata: Plata online cu cardul sau la destinație ramburs in funcție de produs.

Transport:

Livrare produse: Transport în toată Romania la domiciliu sau direct pe șantier.

Garanție:

Garanție de minim 12 luni la orice produs.

Factura si alte acte necesare puse la dispoziția dvs.

Retur

Drept de retur in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

Declinare de responsabilitate

acest site nu poate garanta exactitatea completă a informațiilor afișate pe acest site și nici furnizarea în totalitate a informațiilor de către comercianți. Drept urmare, datorită naturii activităților acestui site ca fiind un promotor al unor firme terțe, în cazul unor discrepanțe între informațiile afișate pe site-ul sau anunțurile acestui site și cele afișate pe site-ul comerciantului, acesta din urmă va predomina. Prețurile afișate includ toate taxele, preț inclusiv TVA.